Slide HOME O MNIE SESJE WARSZTATY SKLEP KONTAKT

Moje autorskie warsztaty, to niekończąca się podróż w głąb, do niewidzialnego świata zwierząt, przyrody i samego siebie.

Przypomnisz sobie pradawny język, który kiedyś, w dawnych zapomnianych czasach, był jedynym sposobem porozumiewania się.

Będziesz poszerzać swoją receptywność i ćwiczyć postrzeganie pozazmysłowe.

Zanurzysz się w cichej przestrzeni, z której będziesz mógł dostrzec każdą istotę w jej prawdziwej naturze.

Pomogą Ci w tym Twoje własne zwierzęta.

Mój autorski program szkoleń składa się z pięciu poziomów zaawansowania.

Moim nadrzędnym celem jest wsparcie Ciebie w stworzeniu Twojego indywidualnego stylu komunikowania się oraz solidne ugruntowanie własnej ścieżki praktyki i samorozwoju.

Poziom 0 jest dostępny wyłącznie w wersji ONLINE.

Wszystkie kolejne stopnie zaawansowania odbywają się stacjonarnie i zależnie od danego poziomu obejmują od dwóch do pięciu dni praktyki.

Dla osób które mają odpowiednie predyspozycje oraz decydują się korzystać z porozumiewania się ze zwierzętami na co dzień, oferuję sesje mentorskie oraz programy rozszerzające dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dla osób w trudnej sytuacji finansowej dostępne są stypendia.

Aktualne terminy warsztatów znajdziesz w zakładce SKLEP.

Chcesz się zapisać na warsztaty?

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Kornelia. Socjolog. Na zdjęciu z Anokhi - od której wszystko się zaczęło

lipiec 2020

Od warsztatów poziomu „0” wszystko się zmieniło. Postrzegam świat zupełnie inaczej, jakby innymi zmysłami….Każdy spacer w lesie jest dla mnie wielką przygodą. Moje zwierzaki same chętnie chcą się ze mną komunikować. To jest niesamowite! Odczuwam nawet ślimaka przechodzącego na szosie. Byłaś dla mnie iskrą, która rozświetliła moje serce i teraz widzę i czuję jeszcze bardziej…

Agata. Opiekunka Bajki, Porto i Gwiazdy

Czerwiec 2020

Czym jest warsztat? Powiedziałabym, że jest otwarciem, inicjacją dla pewnego procesu wzrastania. Z jednej strony jest cudownie magiczny, trochę jak spełnienie dziecięcych marzeń o odkryciu w sobie czarodziejskich mocy, a jednocześnie jest niezwykle praktyczny i pragmatyczny. Sięgający w głąb serca i w jakiś kosmiczny wymiar duszy, ale jednocześnie osadzony w tu i teraz – rzeczywisty i cielesny. To jest (..) krok do odkrycia siebie. Siebie w relacji z otaczającymi nas istotami i siebie w kontekście daru jakim możesz podzielić się ze światem. Uczy świadomej obecności i otwarcia się na odbiór tego co przychodzi, takie jakie jest. Bez oceny. Odnalazłam furtkę prowadzącą do domu mojej duszy.

Monika. Reżyser, opiekunka Rublowa.

Wrzesień 2020

Warsztaty z Anią to doświadczenie totalne. Wyrzucają w kosmos, trochę z nim trudno na początku, bo się trzeba zmierzyć z tym, co płynie, a jednocześnie zachować pion i uważność, bo to warunek sine qua non. Rzeczywistość wewnętrzna się poszerza, odczucia i odbiór świata także. Z jednej strony robi się „trudniej”, z drugiej – bardziej czuło i bardziej blisko, bo wejście do świata zwierząt to tylko przedsionek do wejścia dalej. Zaproszenie, które nigdy się nie kończy. Wielki szacun dla Ciebie Aniu. Wymiatasz: bez zbędnych słodkości, w punkt. Najlepsze warsztaty w moim życiu.

Ela. Osteopata zwierząt, opiekunka Kiwi, Bugiego i Loli

Maj 2020

Była to dla mnie podróż do wnętrza siebie, do zobaczenia siebie oczami moich zwierząt (…) Ogrom pięknych, ale także kilku trudnych doświadczeń i wglądów, które integrowałam w sobie wiele miesięcy po warsztatach, pozwoliły mi na transformację swoich przekonań oraz otwarcie serca na to czego nie rozumiem i nie znam, W tym na poszerzanie miłości w sobie.
Wszystkim zainteresowanym pracą przede wszystkim nad swoim rozwojem, nad poznaniem innych Istot takimi jakimi są, poza naszymi projekcjami i utartymi dotychczas przekonaniami, polecam udział w warsztatach z całego serca. Przestrzegam natomiast przed lekkomyślnym podejmowaniem decyzji o udziale. Podróż z Anią jest do prawdziwych głębi istnienia i tylko odważny i gotowy na zmianę podróżnik skorzysta w pełni z tego daru.

Beata. Behawiorysta psów, opiekunka Kiary

Maj 2020

Warsztaty były dla mnie początkiem nowej drogi Życia, w zgodzie z sobą a jednocześnie z troską o wszystkie dobra, które nas otaczają. Świat po nich wygląda całkiem inaczej, piękniej, dostojniej, harmonijniej. (…) Ciekawość siebie, odkrywanie Nowego i ten Spokój. Każdemu z Was go życzę i polecam serdecznie!

Małgorzata. Terapeuta ludzi i zwierząt, opiekunka Zofii, Curio oraz Coffi

Wrzesień 2020

Każdy z warsztatów zabierał mnie w podróż, w której bagaż i cel ustępowały miejsca doświadczaniu. (…) Pozwalał dotykać tego, co nie namacalne, nazywać to, co nie nazwane, zobaczyć to, czego wcześniej nie byłam wstanie dostrzec – w moim dotychczasowym byciu i życiu, w moich relacjach i komunikacji ze zwierzętami, z istotami wokół mnie, ze mną samą (…) Oczyszczał uzdrawiał, transformował i dawał rozpęd do dalszej wędrówki, do dalszego odkrywania (…)

Menu