Slide HOME O MNIE SESJE WARSZTATY SKLEP KONTAKT

Moje autorskie warsztaty, to niekończąca się podróż w głąb, do niewidzialnego świata zwierząt, przyrody i samego siebie.

Przypomnisz sobie pradawny język, który kiedyś, w dawnych zapomnianych czasach, był jedynym sposobem porozumiewania się.

Będziesz poszerzać swoją receptywność i ćwiczyć postrzeganie pozazmysłowe.

Zanurzysz się w cichej przestrzeni, z której będziesz mógł dostrzec każdą istotę w jej prawdziwej naturze.

Pomogą Ci w tym Twoje własne zwierzęta.

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości na temat zbliżających się warsztatów,
napisz do mnie wiadomość na: [email protected]

Agata, opiekunka Bajki, Porto i Gwiazdy

Czerwiec 2020

Czym jest warsztat? Powiedziałabym, że jest otwarciem, inicjacją dla pewnego procesu wzrastania. Z jednej strony jest cudownie magiczny, trochę jak spełnienie dziecięcych marzeń o odkryciu w sobie czarodziejskich mocy, a jednocześnie jest niezwykle praktyczny i pragmatyczny. Sięgający w głąb serca i w jakiś kosmiczny wymiar duszy, ale jednocześnie osadzony w tu i teraz, rzeczywisty i cielesny. To jest (..) krok do odkrycia siebie. Siebie w relacji z otaczającymi nas istotami i siebie w kontekście daru, jakim możesz podzielić się ze światem. Uczy świadomej obecności i otwarcia się na odbiór tego, co przychodzi, takie jakie jest, bez oceny. Odnalazłam furtkę prowadzącą do domu mojej duszy.

Ela, osteopata psów

Maj 2020

Była to dla mnie podróż do wnętrza siebie, do zobaczenia siebie oczami moich zwierząt (…) Ogrom pięknych, ale także kilku bardzo trudnych doświadczeń i wglądów, które integrowałam w sobie wiele miesięcy po warsztatach, pozwoliły mi również na transformację swoich przekonań oraz otwarcie serca na to, czego nie rozumiem i nie znam, w tym na poszerzanie miłości w sobie.
Wszystkim zainteresowanym pracą przede wszystkim nad swoim rozwojem, nad poznaniem innych Istot takimi jakimi są, poza naszymi projekcjami i utartymi dotychczas przekonaniami, polecam udział w warsztatach z całego serca. Przestrzegam natomiast przed lekkomyślnym podejmowaniem decyzji o udziale. Podróż z Anią jest do prawdziwych głębi istnienia i tylko odważny i gotowy na zmianę podróżnik skorzysta w pełni z tego daru.

Monika. Opiekunka Rublowa.

Wrzesień 2020

Warsztaty z Anią to doświadczenie totalne. Wyrzucają w kosmos, trochę z nim trudno na początku, bo się trzeba zmierzyć z tym, co płynie, a jednocześnie zachować pion i uważność, bo to warunek sine qua non. Rzeczywistość wewnętrzna się poszerza, odczucia i odbiór świata także. Z jednej strony robi się „trudniej”, z drugiej – bardziej czuło i bardziej blisko, bo wejście do świata zwierząt to tylko przedsionek do wejścia dalej. Zaproszenie, które nigdy się nie kończy. Wielki szacun dla Ciebie Aniu. Wymiatasz: bez zbędnych słodkości, w punkt. Najlepsze warsztaty w moim życiu.

Beata, behawiorysta psów

Maj 2020

Warsztaty były dla mnie początkiem nowej drogi Życia, w zgodzie z sobą a jednocześnie z troską o wszystkie dobra, które nas otaczają. Świat po nich wygląda całkiem inaczej, piękniej, dostojniej, harmonijniej. (…) Ciekawość siebie, odkrywanie Nowego i ten Spokój. Każdemu z Was go życzę i polecam serdecznie!

Małgorzata, terapeuta ludzi i zwierząt

Wrzesień 2020

Każdy z warsztatów zabierał mnie w podróż, w której bagaż i cel ustępowały miejsca doświadczaniu. (…) Pozwalał dotykać tego, co nie namacalne, nazywać to, co nie nazwane, zobaczyć to, czego wcześniej nie byłam wstanie dostrzec – w moim dotychczasowym byciu i życiu, w moich relacjach i komunikacji ze zwierzętami, z istotami wokół mnie, ze mną samą (…) Oczyszczał uzdrawiał, transformował i dawał rozpęd do dalszej wędrówki, do dalszego odkrywania (…)

Menu