Sesje

Tak, jak każda zwyczajna rozmowa, każde połączenie telepatyczne jest unikalne, a jej efekt jest zależny od otwartości oraz intencji jej uczestników.

Informacje od zwierząt przychodzą do mnie w formie wrażeń, słów i obrazów. Tłumaczę je na ludzkie słowa, tak żeby stały się dla Ciebie zrozumiałe.

Każda rozmowa jest żywa. Możesz zadawać pytania oraz negocjować zmiany.

Wspieram Was w odnalezieniu wspólnego zrozumienia.

Jak się umówić na sesję?

Do przeprowadzenia rozmowy potrzebuję trzech aktualnych zdjęć zwierzęcia, na których widać jego spojrzenie. Zdjęcia nie muszą przedstawiać całej postaci, wystarczy klasyczny portret popiersie. Do sesji SPOTKANIE ZE SOBĄ załącz po jednym zdjęciu każdego ze zwierząt, które chcesz zaprosić na rozmowę.

Podczas rozmowy zwierzę nie musi być blisko Ciebie, ale proszę zadbaj o spokojną przestrzeń, ażeby móc się skupić na rozmowie. Proszę nie prowadź w tym czasie samochodu, ani nie przebywaj w miejscach, gdzie przemieszczają się inne osoby.

Sesja nie zastępuje konsultacji weterynaryjnej. Proszę o informację, jeśli zwierzę otrzymuje leki zmieniające świadomość typu antydepresanty.

Aby umówić się na spotkanie:

Od dnia 21.05 tymczasowo nie przyjmuję zgłoszeń na sesje.

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

2. Poczekaj na wiadomość, w której przedstawię Ci warianty spotkań.

3. Opłać sesję.

4. Po wykupieniu sesji otrzymasz link do kalendarza z dostępnymi terminami spotkań.

5. Po wybraniu terminu otrzymasz potwierdzenie wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przygotowania się do sesji.

 


Menu
[booked-calendar]